SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46724061

DIWA SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2012
IČO
46724061
DIČ
2023596795
Sídlo
Boženy Němcovej 55, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľViktor Halász

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DIWA SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 14. 6. 2012. Vo vedení firmy: Viktor Halász. V roku 2025 mala firma tržby 57 tis. € (+107,1 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať878. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
57 tis. €
Za rok
+107 %
Od 2014
+184 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+7 %2016−3 %2017+48 %2018−24 %2019−27 %2020−10 %2021+108 %2022−36 %2023+47 %2024−9 %2025+107 %
  • Najlepší rok
    2021, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,9 %
    +12,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,5 %
    +25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,7 %
    +21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,6 %
    −15,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby56 799 €27 421 €29 979 €20 393 €31 661 €15 203 €16 893 €23 279 €30 652 €20 721 €21 387 €20 020 €—
Výsledok hospodárenia12 461 €2 470 €2 444 €1 938 €1 877 €709 €482 €569 €1 799 €1 780 €1 707 €1 699 €711 €
Aktíva spolu43 481 €33 980 €32 516 €30 960 €35 888 €12 737 €13 226 €11 455 €11 645 €9 269 €9 277 €8 078 €7 265 €
Vlastné imanie33 235 €20 774 €18 303 €15 860 €13 922 €12 045 €11 337 €10 855 €10 287 €8 487 €8 406 €6 965 €6 554 €
Podané13. 3. 202626. 3. 202515. 3. 202416. 3. 202330. 3. 202225. 3. 202113. 3. 202018. 3. 201928. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
878. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Boženy Němcovej 55, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 22393/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2012
  • čistiace a upratovacie službyod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • vedenie účtovníctvaod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025878. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 6. 2026Nový člen vedeniaViktor Halász, konateľ
  2. 15. 6. 2026Nový spoločníkViktor Halász, podiel 100 %
  3. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 14. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46724061

DIWA SK s.r.o. – tržby 57 tis. € – IČO 46724061