SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46618686

MR FLOOR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Závada · od 2012
IČO
46618686
DIČ
2023502404
Sídlo
Závada 342, 955 01 Závada
firmy v okolí

KonateľRastislav Hobík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MR FLOOR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Závada, v registri od 19. 4. 2012. Vo vedení firmy: Rastislav Hobík. V roku 2025 mala firma tržby 141 tis. € (+8,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať525. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
141 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+22 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−20 %2015−12 %2016+6 %2017+21 %2018+70 %2019−25 %2020+97 %2021−51 %2022−1 %2023+72 %2024−40 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,7 %
  • Najlepší rok
    2020, +97 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,4 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    104,4 %
    −1,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby140 519 €129 774 €216 789 €126 208 €127 926 €262 018 €133 112 €176 847 €104 068 €86 239 €81 197 €92 157 €114 814 €
Výsledok hospodárenia2 242 €−15 372 €5 051 €−3 860 €8 809 €6 515 €−4 902 €13 553 €−28 955 €1 137 €2 812 €3 261 €64 €
Aktíva spolu163 698 €149 821 €161 857 €131 847 €113 345 €126 182 €74 214 €83 669 €66 968 €62 044 €30 544 €29 305 €26 847 €
Vlastné imanie−7 200 €−9 443 €5 929 €879 €4 739 €−4 070 €−10 585 €−5 684 €−19 237 €9 718 €11 251 €8 440 €5 178 €
Podané30. 3. 20264. 6. 202527. 3. 202429. 3. 202321. 3. 202228. 6. 202126. 3. 202028. 3. 201926. 3. 201828. 3. 20171. 5. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
525. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023502404
platiteľ od 17. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Závada 342, 955 01 Závada
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 58350/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Závada.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie služby,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025525. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 7. 2022Presun sídlaZávada 342 Závadapredtým Bajkalská 9 Bratislava
  3. 17. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023502404
  4. 19. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46618686

MR FLOOR s. r. o. – tržby 141 tis. € – IČO 46618686