SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46708529

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46708529
DIČ
2023550672
Sídlo
Zámocká 30, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľAnte Čičin – Šain

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 9. 6. 2012. Vo vedení firmy: Ante Čičin – Šain. V roku 2025 mala firma tržby 72 tis. € (+53,1 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať164. z 199 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
72 tis. €
Za rok
+53 %
Od 2015
+419 %
025 tis.50 tis.75 tis.2015—2016+107 %2017+0 %2018+18 %2019+86 %2020−38 %2021+67 %2022−16 %2023−14 %2024+2 %2025+53 %
  • Najlepší rok
    2016, +107 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -26,2 %
    −65,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -49,9 %
    −82,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -22,8 %
    −46,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,3 %
    +27,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 734 €46 855 €45 911 €53 654 €64 245 €38 526 €62 621 €33 664 €28 533 €28 533 €13 814 €——
Výsledok hospodárenia−18 804 €18 372 €17 416 €13 480 €2 006 €−1 368 €−19 057 €−812 €8 596 €8 596 €4 644 €−704 €−1 230 €
Aktíva spolu82 421 €77 077 €63 954 €68 356 €52 782 €42 248 €54 768 €51 555 €37 709 €37 709 €27 533 €2 516 €2 640 €
Vlastné imanie37 695 €56 499 €38 126 €20 709 €7 229 €5 222 €6 589 €25 645 €13 664 €13 664 €6 027 €1 383 €2 087 €
Podané4. 3. 202619. 2. 202513. 3. 202413. 3. 202322. 3. 20227. 3. 202118. 3. 202027. 5. 201924. 3. 201724. 3. 201723. 6. 201610. 3. 201513. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
164. z 199 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023550672
platiteľ od 10. 11. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 30, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108691/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46460 Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2012
  • skladovanieod 2012
  • výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • faktoring a forfaitingod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 21 tis. € · posledná 30. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46460), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025164. z 199
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

101 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 101.

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2015Presun sídlaZámocká 30 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým J. Bottu 2 Trnava
  3. 23. 12. 2015Nový spoločníkAnte Čičin – Šain, podiel 100 %
  4. 10. 11. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023550672
  5. 16. 6. 2015Nový člen vedeniaAnte Čičin – Šain, konateľ
  6. 9. 6. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46708529

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. – tržby 72 tis. € – IČO 46708529