SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46964720

PHARUS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
46964720
DIČ
2023664071
Sídlo
Grösslingova 4, 811 09 Bratislava – Staré mesto
firmy v okolí

KonateľRóbert Jakal

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PHARUS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto, v registri od 1. 1. 2013. Vo vedení firmy: Róbert Jakal. V roku 2025 mala firma tržby 208 tis. € (+3,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať146. z 199 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
208 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2013
+758 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+6 %2015+25 %2016−13 %2017−79 %2018−66 %2019−100 %2020—2021×8,12022−8 %2023−35 %2024−31 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2021, ×8,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,8 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,8 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby207 655 €200 954 €291 117 €445 276 €485 129 €60 003 €0 €2 006 €5 909 €27 850 €32 002 €25 675 €24 202 €
Výsledok hospodárenia1 514 €2 538 €349 €1 991 €−4 233 €−726 €0 €−229 €−2 303 €734 €1 616 €1 546 €128 €
Aktíva spolu423 621 €425 158 €414 581 €401 974 €372 638 €353 661 €5 000 €2 591 €6 470 €10 365 €9 693 €8 855 €5 366 €
Vlastné imanie191 562 €190 047 €180 609 €97 031 €50 042 €4 274 €5 000 €2 468 €5 488 €9 025 €8 291 €6 675 €5 128 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202421. 4. 202328. 6. 202225. 6. 20212. 11. 202025. 6. 201927. 6. 201828. 2. 201724. 3. 20166. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
146. z 199 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
995 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2023664071
platiteľ od 1. 1. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingova 4, 811 09 Bratislava – Staré mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 145448/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46460 Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Prevádzka malých plavidielod 2013
  • Služby traťového kormidelníkaod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 121 tis. € · posledná 22. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Národná zoologická záhrada BojniceKúpna zmluva14 tis. €22. 4. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PartizánskeDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €5. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PartizánskeDodatok ŠR—27. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR10 tis. €2. 4. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR9 tis. €19. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46460), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025146. z 199
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

176 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 176.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2023Nový člen vedeniaRóbert Jakal, konateľ
  3. 23. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichaela Fikselová
  4. 1. 1. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023664071
  5. 19. 2. 2020Presun sídlaGrösslingova 4 Bratislava - mestská časť Staré mestopredtým Medňanského 94/14 Trenčín
  6. 19. 2. 2020Nový spoločníkMichaela Fikselová, podiel 100 %
  7. 1. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46964720

PHARUS s. r. o. – tržby 208 tis. € – IČO 46964720