SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46745262

SWEL, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tuchyňa · od 2012
IČO
46745262
DIČ
2023563267
Sídlo
Tuchyňa 202, 018 55 Tuchyňa
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Kollár, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SWEL, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tuchyňa, v registri od 7. 7. 2012. Vo vedení firmy: Pavol Kollár. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € (−56,7 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať291. z 347 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
−57 %
Od 2013
−3 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+38 %2015+19 %2016+171 %2017−80 %2018+137 %2019−33 %2020−20 %2021−1 %2022−28 %2023+127 %2024+22 %2025−57 %
  • Najlepší rok
    2016, +171 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -71,3 %
    −63,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    225,5 %
    +94,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby9 999 €23 069 €18 973 €8 345 €11 519 €11 668 €14 611 €21 831 €9 210 €45 367 €16 765 €14 136 €10 260 €
Výsledok hospodárenia−15 759 €−2 988 €5 960 €−3 215 €−935 €2 452 €−318 €6 082 €−6 421 €−5 980 €−4 496 €−1 720 €−4 544 €
Aktíva spolu22 093 €37 953 €11 770 €6 368 €8 331 €4 519 €5 627 €18 659 €12 682 €23 401 €36 242 €20 468 €25 466 €
Vlastné imanie−27 731 €−11 972 €−8 984 €−14 944 €−11 729 €−10 795 €−13 247 €−12 929 €−19 011 €−12 590 €−6 610 €−2 114 €−393 €
Podané24. 2. 202626. 2. 202527. 2. 202411. 2. 202312. 3. 20227. 3. 202114. 2. 202025. 2. 201914. 2. 201815. 2. 20175. 2. 20165. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
291. z 347 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023563267
platiteľ od 12. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tuchyňa 202, 018 55 Tuchyňa
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 26576/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tuchyňa.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 2012
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Žilinská univerzita v ŽilineCONTRACT FOR THE SETTLEMENT OF CO-OWNERSHIP INTERESTS TO THE SUBJECT OF INDUSTRIAL PROPERTY—9. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025291. z 347
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2019Nový spoločníkIng. Pavol Kollár, PhD., podiel 100 %
  3. 22. 6. 2019Nový člen vedeniaIng. Pavol Kollár, PhD., konateľ
  4. 12. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023563267
  5. 7. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46745262

SWEL, s. r. o. – tržby 10 tis. € – IČO 46745262