SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47592176

AutoCrash s.r.o. v likvidácii

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trebišov · od 2014

predtým 3Tax s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47592176
DIČ
2024040546
Sídlo
J. Jesenského 2542/63, 075 01 Trebišov
firmy v okolí

KonateľIng. Dionýz Szücs+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AutoCrash s.r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebišov, v registri od 17. 1. 2014. Vo vedení firmy: Dionýz Szücs, Viktor Szücs a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať292. z 347 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+21 %
010 tis.20 tis.2014—2015+179 %2016−59 %2017−36 %2018+0 %2020−61 %2021+297 %2022+61 %2023−60 %2024+85 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2021, +297 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    9,7 %
    +10,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,5 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby9 832 €8 119 €4 377 €10 819 €6 732 €1 695 €—4 320 €4 320 €6 800 €16 730 €6 000 €
Výsledok hospodárenia2 117 €−183 €−1 593 €6 614 €4 311 €−531 €−2 024 €2 007 €2 058 €2 166 €2 044 €1 751 €
Aktíva spolu22 274 €20 157 €20 000 €24 662 €25 449 €21 491 €23 382 €24 835 €31 953 €34 213 €27 072 €8 365 €
Vlastné imanie21 859 €19 742 €19 925 €23 398 €24 613 €20 301 €20 832 €22 856 €30 640 €33 461 €26 415 €1 751 €
Podané24. 3. 202629. 3. 202526. 3. 202414. 3. 202329. 3. 202224. 3. 202127. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201731. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
292. z 347 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Jesenského 2542/63, 075 01 Trebišov
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 35043/V
Hlavná činnosť
6310 Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
AutoCrash s.r.o. · 3Tax s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trebišov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2014
  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025292. z 347
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 7. 2026Nový člen vedeniaIng. Dionýz Szücs, likvidátor
  2. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 24. 9. 2019Nový člen vedeniaIng. Juraj Ovčarik, konateľ
  4. 17. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47592176

AutoCrash s.r.o. v likvidácii – tržby 10 tis. € – IČO 47592176