SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46759786

IT Academy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46759786
DIČ
2023556766
Sídlo
Tomášikova 12570/50A, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľPhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Miroslav Reiter, MBA, DBA, MSc+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT Academy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 20. 7. 2012. Vo vedení firmy: et Miroslav Reiter, DBA a Ria Reiter. V roku 2025 mala firma tržby 347 tis. € (+69,4 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať195. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
347 tis. €
Za rok
+69 %
Od 2014
+227 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+28 %2017−9 %2018−11 %2019−46 %2020−23 %2021−2 %2022+236 %2023+38 %2024−1 %2025+69 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +236 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,4 %
    +8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    10,6 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    214,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby346 641 €204 654 €207 597 €150 010 €44 602 €45 399 €59 062 €110 253 €123 374 €—135 302 €105 962 €—
Výsledok hospodárenia28 957 €639 €−70 289 €−24 563 €−71 323 €−59 785 €−134 573 €−7 862 €−9 159 €13 529 €6 630 €8 076 €6 655 €
Aktíva spolu272 050 €313 811 €256 528 €339 213 €316 170 €331 841 €364 279 €73 356 €79 530 €73 225 €55 247 €23 444 €12 015 €
Vlastné imanie−312 458 €−359 809 €−365 906 €−272 524 €−248 541 €−177 218 €−117 433 €17 141 €25 003 €34 163 €20 634 €14 274 €6 198 €
Podané28. 6. 202624. 6. 202526. 6. 202428. 6. 20231. 6. 202222. 6. 202129. 5. 20204. 6. 201927. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
195. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023556766
platiteľ od 9. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 12570/50A, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82857/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

38 zapísaných činností · 14 ukončených činností

  • vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí,od 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2012
  • sťahovacie služby,od 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 239 tis. € · posledná 31. 10. 2023
Eurofondy
3 projekty
zazmluvnené 203 tis. € · posledný 14. 4. 2023

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025195. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 3. 2025Nový spoločníkPhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Miroslav Reiter, MBA, DBA, MSc, podiel 100 %
  3. 31. 3. 2023Nový člen vedeniaBc. Ria Reiter, konateľ
  4. 17. 5. 2019Presun sídlaTomášikova 12570/50A Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Pionierska 1588/15 Bratislava - Nové mesto
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Reiter
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Reiter
  7. 9. 10. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023556766
  8. 20. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46759786

IT Academy s. r. o. – tržby 347 tis. € – IČO 46759786