SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44898398

PELTA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44898398
DIČ
2022865196
Sídlo
Tomášikova 41, 832 05 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Roman Hrubý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PELTA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 11. 8. 2009. Vo vedení firmy: Roman Hrubý. V roku 2025 mala firma tržby 534 tis. € (+28,2 %) a zisk 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať118. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
534 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2013
+351 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+59 %2015+15 %2016+27 %2017+49 %2018−29 %2019+6 %2020−28 %2021+142 %2022−27 %2023−6 %2024+11 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +142 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,3 %
    −2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,4 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,0 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby533 564 €416 223 €376 333 €398 960 €544 382 €224 792 €311 367 €292 761 €410 987 €275 965 €216 701 €188 035 €118 211 €
Výsledok hospodárenia81 808 €75 757 €81 573 €70 641 €29 230 €4 717 €23 186 €63 507 €54 316 €30 849 €26 192 €15 089 €29 547 €
Aktíva spolu657 953 €540 171 €587 791 €551 224 €588 021 €566 710 €478 786 €668 301 €287 232 €217 360 €198 594 €150 637 €—
Vlastné imanie572 373 €490 564 €414 807 €333 234 €262 593 €233 364 €86 692 €205 461 €141 954 €87 638 €56 789 €30 597 €—
Podané30. 6. 202628. 3. 202526. 6. 202414. 6. 202331. 3. 202229. 6. 202127. 3. 20201. 7. 201931. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
118. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
22 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022865196
platiteľ od 18. 12. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 41, 832 05 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59821/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000126657
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • výroba výrobkov z plastov,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • administratívne služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 436 tis. € · posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025118. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 4. 2019Presun sídlaTomášikova 41 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Palkovičova 3 Bratislava
  3. 10. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Roman Hrubý
  4. 9. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Roman Hrubý
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Roman Hrubý
  6. 18. 12. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2022865196
  7. 11. 8. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44898398

PELTA s. r. o. – tržby 534 tis. € – IČO 44898398