SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46768688

Krimax s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lehota · od 2012
IČO
46768688
DIČ
2023566204
Sídlo
areál PD 357, 951 36 Lehota
firmy v okolí

KonateľAndrej Križanovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Krimax s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lehota, v registri od 1. 8. 2012. Vo vedení firmy: Andrej Križanovič. V roku 2025 mala firma tržby 110 tis. € (+95,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať602. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
110 tis. €
Za rok
+96 %
Od 2014
+123 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+125 %2016−57 %2017+19 %2018+117 %2019−58 %2020+111 %2021−13 %2022−5 %2023−18 %2024−23 %2025+96 %
  • Najlepší rok
    2015, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,3 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,0 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,7 %
    +14,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby110 024 €56 190 €73 176 €89 741 €94 025 €108 344 €51 450 €122 855 €56 575 €47 736 €111 201 €49 378 €—
Výsledok hospodárenia5 869 €3 152 €−2 475 €−3 539 €−9 077 €1 037 €−15 801 €1 365 €−5 234 €−42 100 €−12 326 €−8 615 €−7 664 €
Aktíva spolu70 928 €53 035 €45 437 €57 486 €46 338 €28 839 €27 075 €32 228 €36 641 €16 949 €23 837 €18 387 €14 330 €
Vlastné imanie53 410 €47 541 €44 390 €46 865 €24 404 €17 201 €10 664 €9 365 €8 000 €6 509 €14 424 €7 751 €11 366 €
Podané24. 3. 202621. 3. 202526. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202029. 3. 201929. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
602. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023566204
platiteľ od 6. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
areál PD 357, 951 36 Lehota
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 32180/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lehota.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2012
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2012
  • administratívne službyod 2015
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2015
  • skladovanieod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025602. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 5. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023566204
  3. 1. 8. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46768688

Krimax s.r.o. – tržby 110 tis. € – IČO 46768688