SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46782508

LUXFIRM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2012

predtým BARRTRED, s.r.o.

IČO
46782508
DIČ
2023617200
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľVojtech Müller

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUXFIRM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 2. 10. 2012. Vo vedení firmy: Vojtech Müller. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1080. z 1 275 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
+266 %
010 tis.20 tis.30 tis.2018—2019+300 %2020−40 %2021−3 %2022+17 %2023+17 %2024−79 %2025+266 %
  • Najlepší rok
    2019, +300 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -138,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -71,0 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby18 699 €5 107 €23 900 €20 500 €17 550 €18 000 €30 000 €7 500 €————
Výsledok hospodárenia−25 890 €−39 314 €−19 507 €−20 452 €−18 144 €−593 €−1 974 €−949 €0 €—−2 617 €−6 865 €
Aktíva spolu36 445 €52 097 €23 309 €21 128 €24 872 €37 959 €5 115 €4 051 €5 000 €0 €3 €—
Vlastné imanie−121 823 €−95 934 €−56 620 €−37 113 €−16 661 €1 484 €2 077 €4 051 €5 000 €—−8 190 €—
Podané26. 6. 202623. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202120. 8. 202030. 3. 20191. 4. 202031. 3. 201714. 3. 201630. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1080. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023617200
platiteľ od 22. 3. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 10. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30752/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BARRTRED, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • sťahovacie službyod 2018
  • organizovanie športových podujatíod 2018
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251080. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

425 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 425.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 7. 2020Presun sídlaJužná trieda 4B Košice - mestská časť Juhpredtým Masarykova 2 Košice - mestská časť Staré Mesto
  3. 22. 3. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023617200
  4. 31. 8. 2018Presun sídlaMasarykova 2 Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Sokolovská 23 Košice
  5. 31. 1. 2018Zmena obchodného menaLUXFIRM, s.r.o.predtým BARRTRED, s.r.o.
  6. 31. 1. 2018Nový spoločníkVojtech Müller, podiel 100 %
  7. 7. 12. 2017Nový člen vedeniaVojtech Müller, konateľ
  8. 2. 10. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46782508

LUXFIRM, s.r.o. – tržby 19 tis. € – IČO 46782508