SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53615328

TCC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2021

predtým The Con Club s.r.o.

IČO
53615328
DIČ
2121432720
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľMarián Riečanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TCC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 9. 3. 2021. Vo vedení firmy: Marián Riečanský. V roku 2024 mala firma tržby 900 € a stratu 764 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať55. z 57 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
900 €
Za rok
−76 %
Od 2021
−99 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022−98 %2023+109 %2024−76 %
  • Priemerný rast ročne
    −79,9 %
  • Najlepší rok
    2023, +109 %

Ukazovatele 2024

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,3 %
    −11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    143,8 %
    +4,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021
Tržby900 €3 770 €1 800 €111 367 €
Výsledok hospodárenia−764 €860 €−1 419 €−9 975 €
Aktíva spolu14 364 €14 143 €13 898 €2 002 €
Vlastné imanie−6 298 €−5 534 €−6 394 €−4 975 €
Podané26. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
55. z 57 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2121432720
platiteľ od 1. 10. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 51019/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
The Con Club s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2021
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2021
  • Výroba nápojovod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202455. z 57
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

392 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 392.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2025 · 6 záznamov

  1. 26. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 23. 1. 2025Presun sídlaWerferova 6 Košice - mestská časť Juhpredtým Pod šiancom 650/2 Košice - mestská časť Sever
  3. 18. 1. 2022Zmena obchodného menaTCC s.r.o.predtým The Con Club s.r.o.
  4. 5. 1. 2022Nový člen vedeniaMarián Riečanský, konateľ
  5. 1. 10. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121432720
  6. 9. 3. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53615328

TCC s.r.o. – tržby 900 € – IČO 53615328