SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46833196

EuroMed Group, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Badín · od 2012
IČO
46833196
DIČ
2023618476
Sídlo
Pod Hrádkom 832/9, 976 32 Badín
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Adzima

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EuroMed Group, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Badín, v registri od 29. 9. 2012. Vo vedení firmy: Marián Adzima. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+36,9 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2038. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+37 %
Od 2014
+604 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+0 %2016+32 %2017+0 %2021+241 %2022+31 %2023−17 %2024+5 %2025+37 %
  • Najlepší rok
    2021, +241 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,6 %
    +28,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,7 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,2 %
    +6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby70 440 €51 449 €48 960 €58 713 €44 988 €———13 200 €13 200 €10 000 €10 000 €—
Výsledok hospodárenia18 705 €−812 €208 272 €21 658 €15 516 €—−70 €−367 €3 960 €1 728 €1 785 €1 790 €227 €
Aktíva spolu302 192 €284 174 €292 426 €299 265 €43 034 €13 882 €13 951 €14 219 €15 511 €10 905 €9 198 €7 381 €5 172 €
Vlastné imanie277 221 €258 516 €259 328 €51 056 €29 397 €13 882 €13 881 €13 951 €14 319 €10 359 €8 631 €6 846 €5 056 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202422. 6. 20239. 6. 202221. 6. 202128. 6. 202023. 6. 201929. 6. 201827. 6. 201723. 6. 201629. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2038. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023618476
platiteľ od 1. 11. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Hrádkom 832/9, 976 32 Badín
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25778/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Badín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252038. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2021Presun sídlaPod Hrádkom 832/9 Badínpredtým Zvolenská cesta 29 Banská Bystrica
  3. 23. 11. 2021Nový spoločníkIng. Marián Adzima, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023618476
  5. 7. 11. 2013Presun sídlaZvolenská cesta 29 Banská Bystricapredtým Zápotočná 404 Trstená
  6. 9. 10. 2013Nový člen vedeniaMarián Adzima, konateľ
  7. 9. 10. 2013Nový člen vedeniaIng. Marián Adzima, konateľ
  8. 29. 9. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46833196

EuroMed Group, s.r.o. – tržby 70 tis. € – IČO 46833196