SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46893458

Stabil Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46893458
DIČ
2023636637
Sídlo
Dlhá 927/95A, 010 09 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Andrea Bílková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stabil Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 17. 11. 2012. Vo vedení firmy: Andrea Bílková. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+20,2 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať172. z 1 038 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+20 %
Od 2013
+5164 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−1 %2015+186 %2016+28 %2017+113 %2018+61 %2019+36 %2020+13 %2021+30 %2022+41 %2023+8 %2024+16 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2015, +186 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,6 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,0 %
    −6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 041 558 €866 767 €750 255 €691 886 €490 190 €378 213 €333 995 €245 407 €152 323 €71 387 €55 969 €19 570 €19 785 €
Výsledok hospodárenia46 925 €28 711 €31 982 €3 015 €4 297 €3 182 €513 €−9 494 €6 457 €−10 012 €3 870 €−245 €1 696 €
Aktíva spolu544 418 €490 814 €429 816 €238 158 €315 066 €93 344 €99 602 €180 975 €99 424 €47 746 €58 005 €49 467 €24 063 €
Vlastné imanie130 587 €83 662 €54 951 €22 969 €19 954 €34 347 €1 165 €369 €6 741 €284 €10 296 €6 426 €6 671 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20256. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202114. 10. 20203. 7. 201927. 6. 201828. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
172. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023636637
platiteľ od 1. 10. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dlhá 927/95A, 010 09 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 11. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 57825/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Prekladateľské a tlmočnícke služby – nemecký jazykod 2012
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • Čistiace a upratovacie službyod 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2012
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025172. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023636637
  3. 19. 7. 2013Nový spoločníkMgr. Andrea Bílková, podiel 100 %
  4. 8. 7. 2013Nový člen vedeniaMgr. Andrea Bílková, konateľ
  5. 17. 11. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46893458

Stabil Slovakia, s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 46893458