SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47873302

MIMI trans, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2014
IČO
47873302
DIČ
2024134981
Sídlo
Bôrická cesta 1974/44, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľBc. Miroslava Knapcová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIMI trans, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 6. 9. 2014. Vo vedení firmy: Miroslava Knapcová. V roku 2025 mala firma tržby 630 tis. € (+21,1 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať240. z 1 038 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
630 tis. €
Za rok
+21 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015×44,12016−4 %2017+36 %2018+172 %2019+185 %2020+33 %2021+21 %2022+9 %2023+13 %2024+27 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2015, ×44,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,9 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,6 %
    +13,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby630 020 €520 100 €409 331 €360 756 €332 212 €274 234 €206 253 €72 376 €26 603 €19 581 €20 297 €460 €
Výsledok hospodárenia11 697 €7 193 €−1 283 €13 755 €−7 576 €3 533 €873 €10 428 €5 830 €2 002 €3 387 €−1 418 €
Aktíva spolu829 534 €206 035 €172 441 €230 578 €270 619 €220 632 €192 622 €87 975 €26 056 €25 551 €30 004 €32 256 €
Vlastné imanie53 421 €41 724 €34 531 €35 814 €43 559 €33 136 €57 603 €25 230 €14 801 €8 971 €6 969 €3 582 €
Podané18. 3. 202612. 3. 202516. 2. 202417. 2. 20237. 3. 202225. 3. 20214. 3. 20207. 3. 20196. 3. 201827. 2. 201715. 3. 201620. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
240. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024134981
platiteľ od 1. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bôrická cesta 1974/44, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 9. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62742/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Kuriérske službyod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Služby verejných nosičov a poslovod 2014
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2014
  • Sťahovacie službyod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2026
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025240. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2024134981
  3. 12. 11. 2016Nový spoločníkBc. Miroslava Knapcová, podiel 100 %
  4. 6. 9. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47873302

MIMI trans, s.r.o. – tržby 630 tis. € – IČO 47873302