SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46939636

MIRRA TREND s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2013
IČO
46939636
DIČ
2023667349
Sídlo
Mudroňova 44, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľIgor Rakyta+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIRRA TREND s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 1. 1. 2013. Vo vedení firmy: Igor Rakyta a Miriam Rakytová. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (+17,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3176. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2014
+18 %
010 tis.20 tis.2014—2016−85 %2017−16 %2018+160 %2019+107 %2020+18 %2021+54 %2022−61 %2023+78 %2024+17 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2018, +160 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,4 %
    +20,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby15 720 €13 429 €11 472 €6 440 €16 404 €10 675 €9 072 €4 383 €1 686 €2 006 €—13 290 €—
Výsledok hospodárenia7 288 €3 446 €2 175 €−2 080 €5 190 €6 126 €6 116 €3 442 €1 008 €1 290 €102 €2 139 €−1 350 €
Aktíva spolu8 498 €15 295 €3 554 €−2 084 €7 751 €7 631 €8 065 €4 752 €948 €1 350 €472 €2 777 €3 680 €
Vlastné imanie7 288 €3 446 €2 175 €−2 080 €5 190 €6 126 €6 116 €3 442 €—1 290 €102 €2 139 €3 650 €
Podané12. 6. 20264. 3. 202511. 3. 202415. 3. 202328. 3. 202215. 3. 202127. 6. 202010. 3. 20197. 3. 201813. 3. 201721. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3176. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
738 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mudroňova 44, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58042/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253176. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46939636

MIRRA TREND s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 46939636