V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
MI TREND, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 21. 9. 2013. Vo vedení firmy: Lukáš Šefčík a Miriam Rakytová. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € a zisk 15 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2025, ×91,6
Ukazovatele 2025
- Marža93,8 %Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE100,0 %Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA100,0 %Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť0,0 %Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16 121 € | — | — | — | 176 € | 949 € | 368 € | 524 € | 1 292 € | 2 866 € | — | — |
| Výsledok hospodárenia | 15 120 € | −342 € | 0 € | 0 € | 149 € | 806 € | 265 € | 414 € | 811 € | 1 583 € | 29 € | −681 € |
| Aktíva spolu | 15 120 € | 700 € | 661 € | 26 € | 149 € | 949 € | 336 € | 710 € | 811 € | 1 602 € | 66 € | −201 € |
| Vlastné imanie | 15 120 € | −342 € | — | — | 149 € | 806 € | 265 € | 414 € | 811 € | 1 583 € | 29 € | −681 € |
| Podané | 4. 3. 2026 | 4. 3. 2025 | 12. 3. 2024 | 15. 3. 2023 | 27. 3. 2022 | 15. 3. 2021 | 18. 3. 2020 | 11. 3. 2019 | 20. 3. 2018 | 13. 3. 2017 | 21. 3. 2016 | 25. 3. 2015 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 21. 9. 2013
- 13 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60150/L
- Hlavná činnosť
- 6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
6 zapísaných činností
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
- Vedenie účtovníctvaod 2013
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
- výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 2025
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby
Na tejto adrese
1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 4. 3. 2026 · 6 záznamov
- 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 9. 1. 2026Nový člen vedeniaMiriam Rakytová, konateľ
- 1. 10. 2025Presun sídlaC. Majerníka 4664/3 Martinpredtým Mudroňova 44 Martin
- 1. 10. 2025Nový spoločníkIng. Lukáš Šefčík, podiel 100 %
- 22. 9. 2025Nový člen vedeniaIng. Lukáš Šefčík, konateľ
- 21. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 4. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47420120