SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47090197

INTPAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · od 2013
IČO
47090197
DIČ
2023763445
Sídlo
Školská 367/11, 927 01 Šaľa
firmy v okolí

KonateľMUDr. Pavol Hruboška

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INTPAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, v registri od 23. 4. 2013. Vo vedení firmy: Pavol Hruboška. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−10 tis.010 tis.20 tis.2013—2014+184 %2015+29 %2016−30 %2017−70 %2018−12 %2019−60 %2020strata2021—2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 13
  • Najlepší rok
    2014, +184 %
  • Najslabší rok
    2024, strata 340 €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,0 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,0 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby————49 224 €55 132 €60 450 €58 053 €47 118 €41 889 €40 677 €33 715 €—
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €−262 €−242 €14 270 €−52 €1 317 €3 284 €3 739 €12 263 €17 412 €13 549 €4 772 €
Aktíva spolu35 583 €35 923 €35 923 €37 650 €44 611 €45 517 €53 438 €63 339 €68 074 €65 467 €43 159 €28 313 €12 234 €
Vlastné imanie35 243 €35 583 €35 923 €37 650 €41 893 €41 963 €43 836 €52 019 €56 735 €52 996 €40 733 €23 321 €9 772 €
Podané12. 3. 202613. 3. 202522. 3. 202427. 3. 202325. 3. 202221. 6. 202125. 6. 202024. 6. 201919. 6. 201827. 6. 201728. 6. 201629. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Školská 367/11, 927 01 Šaľa
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 4. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 31513/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaľa.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • výkon samostatnej zdravotníckej praxe v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvood 2013
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2013Presun sídlaŠkolská 367/11 Šaľapredtým Školská 367/1 Šaľa
  3. 23. 4. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47090197

INTPAL, s.r.o. – strata 340 € – IČO 47090197