SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47313382

TRAFIN OIL SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2013
IČO
47313382
DIČ
2023813044
Sídlo
Sidónie Sakalovej 190/30, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľIng. Josef Cieslar+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRAFIN OIL SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 2. 7. 2013. Vo vedení firmy: Josef Cieslar a Jan Hába. V roku 2025 mala firma tržby 4,6 mil. € (+14,8 %) a zisk 109 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 158 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,6 mil. €
Za rok
+15 %
Od 2014
+6556 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+123 %2016+111 %2017+25 %2018+53 %2019+64 %2020+6 %2021+62 %2022+132 %2023−1 %2024+0 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +46,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +132 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    58,1 %
    +12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,9 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,8 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 550 691 €3 965 195 €3 965 195 €4 021 764 €1 733 446 €1 072 538 €1 007 172 €613 558 €401 459 €321 255 €152 426 €68 368 €—
Výsledok hospodárenia109 408 €51 790 €17 142 €59 374 €57 971 €15 670 €−55 234 €−63 112 €−13 774 €−14 102 €−19 710 €−435 €−1 800 €
Aktíva spolu846 540 €550 818 €649 677 €755 890 €538 983 €321 941 €210 859 €146 736 €88 825 €48 140 €23 770 €15 862 €7 011 €
Vlastné imanie188 274 €113 659 €61 869 €44 727 €−14 648 €−72 619 €−88 289 €−110 054 €−44 821 €−31 047 €−16 945 €2 765 €3 200 €
Podané24. 3. 202624. 3. 202527. 3. 202428. 6. 202330. 3. 202221. 6. 202114. 3. 202030. 3. 20191. 4. 20181. 4. 201828. 3. 20168. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 158 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023813044
platiteľ od 15. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sidónie Sakalovej 190/30, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 59447/L
Základné imanie
42 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
3832 Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2013
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
103 zmlúv
spolu 14 tis. € · posledná 16. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola s materskou školouZmluva o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu—16. 10. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Grófske nádvorie 209/2, FinticeZmluva o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu—16. 10. 2026
  • Spojená škola, Oslobodenia č. 165, BeláZmluva o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu—1. 10. 2026
  • Materská škola, Nálepkova 5, MartinZmluva o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu —22. 9. 2026
  • Obec SlovinkyZmluva o poskytovaní služieb—1. 9. 2026
  • Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR ArcoZmluva o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu—24. 8. 2026
  • Mesto TrstenáZmluva o poskytovaní služieb pri zbere použitých jedlých olejov a tukov z domácností—3. 7. 2026
  • Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82, ŽilinaZmluva č. 7/2026 o poskytovaní služieb pri zbere kuchynského odpadu—24. 6. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 158
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 9. 2026 · 8 záznamov

  1. 11. 9. 2026Nový spoločníkTRAFIN, SE, podiel 100 %
  2. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 2. 2024Nový člen vedeniaIng. Jan Hába, konateľ
  4. 3. 4. 2023Nový člen vedeniaIng. Josef Cieslar, konateľ
  5. 12. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jan Hába
  6. 12. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Kubala
  7. 15. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023813044
  8. 2. 7. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47313382

TRAFIN OIL SK, s.r.o. – tržby 4,6 mil. € – IČO 47313382