SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47338385

PROFI BAU VALUSEK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaštín · od 2013
IČO
47338385
DIČ
2023855504
Sídlo
J. Hollého 661, 908 41 Šaštín - Stráže
firmy v okolí

KonateľMilan Valúšek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROFI BAU VALUSEK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaštín - Stráže, v registri od 11. 9. 2013. Vo vedení firmy: Milan Valúšek a Milan Valúšek. V roku 2025 mala firma tržby 242 tis. € (+67,8 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať720. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
242 tis. €
Za rok
+68 %
Od 2014
+1526 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−3 %2016+76 %2017+94 %2018+13 %2019−3 %2020+14 %2021+209 %2022−3 %2023−53 %2024+68 %2025+68 %
  • Najlepší rok
    2021, +209 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,4 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -6,8 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    128,1 %
    +4,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby241 518 €143 947 €85 904 €183 870 €189 922 €61 371 €53 698 €55 421 €49 175 €25 306 €14 391 €14 854 €
Výsledok hospodárenia−3 359 €−5 200 €1 799 €−3 054 €−7 833 €1 491 €447 €−4 215 €764 €1 909 €2 227 €1 767 €
Aktíva spolu49 245 €43 992 €41 962 €51 470 €31 570 €46 352 €35 740 €38 773 €22 474 €10 954 €8 994 €7 265 €
Vlastné imanie−13 833 €−10 474 €−5 274 €−7 073 €−4 018 €3 815 €7 408 €6 962 €11 177 €10 413 €8 994 €6 767 €
Podané5. 2. 202625. 2. 202519. 2. 202424. 2. 20232. 2. 202216. 2. 202113. 2. 20208. 4. 20195. 4. 20186. 2. 201725. 3. 20165. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
720. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023855504
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Hollého 661, 908 41 Šaštín - Stráže
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32499/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaštín - Stráže.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Čistiace, upratovacie službyod 2013
  • Prieskum trhuod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025720. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 5. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 11. 2024Nový spoločníkMilan Valúšek, podiel 50 %
  3. 29. 10. 2024Nový člen vedeniaMilan Valúšek, konateľ
  4. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023855504
  5. 11. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47338385

PROFI BAU VALUSEK s.r.o. – tržby 242 tis. € – IČO 47338385