SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47397691

DREVALL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Harichovce · od 2013

predtým CAISSA s.r.o.

IČO
47397691
DIČ
2023855680
Sídlo
Levočská 387/93, 053 01 Harichovce
firmy v okolí

KonateľDominik Černický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DREVALL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Harichovce, v registri od 5. 9. 2013. Vo vedení firmy: Dominik Černický. V roku 2025 mala firma tržby 110 tis. € (−18,9 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať328. z 749 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
110 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2016
+54 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+13 %2018−27 %2019−0 %2020+42 %2021+122 %2022−15 %2023−21 %2024+9 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,0 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,2 %
    −61,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,3 %
    −23,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,2 %
    −19,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby110 384 €136 156 €124 918 €157 665 €185 757 €83 675 €58 743 €58 745 €80 870 €71 773 €——
Výsledok hospodárenia23 204 €32 913 €20 863 €6 855 €41 352 €−72 409 €−11 496 €3 437 €2 466 €114 €−581 €−53 €
Aktíva spolu76 571 €60 851 €55 043 €70 564 €83 875 €25 431 €87 018 €69 281 €18 760 €11 712 €4 846 €4 947 €
Vlastné imanie54 944 €31 740 €−3 972 €−24 835 €−30 492 €−71 843 €566 €12 062 €7 611 €5 114 €4 366 €4 947 €
Podané8. 4. 202630. 4. 20259. 2. 202411. 4. 202312. 3. 202227. 3. 20218. 4. 202021. 6. 20193. 5. 201811. 6. 201713. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
328. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023855680
platiteľ od 1. 12. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Levočská 387/93, 053 01 Harichovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 33202/V
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CAISSA s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Harichovce.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • vydavateľská činnosťod 2015
  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • sťahovacie službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 232 tis. € · posledná 29. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec OkočZmluva o dielo34 tis. €29. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025328. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023855680
  3. 3. 12. 2015Nový člen vedeniaDominik Černický, konateľ
  4. 5. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47397691

DREVALL s.r.o. – tržby 110 tis. € – IČO 47397691