SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47458445

TANKEN, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2013
IČO
47458445
DIČ
2023879924
Sídlo
D. Michaelliho 3935/11, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľAlexandra Buryáneková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TANKEN, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 2. 10. 2013. Vo vedení firmy: Alexandra Buryáneková. V roku 2025 mala firma tržby 348 tis. € (+2,7 %) a stratu 635 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať606. z 3 412 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
348 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+27 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−2 %2016+9 %2017+14 %2018+6 %2019−34 %2020+6 %2021+10 %2022−4 %2023+15 %2024+14 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2023, +15 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,2 %
    −2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -0,5 %
    −12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,3 %
    +2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby347 751 €338 489 €296 464 €258 264 €270 375 €246 305 €231 908 €352 903 €332 323 €290 811 €267 191 €273 807 €—
Výsledok hospodárenia−635 €9 175 €10 003 €−11 474 €−2 856 €−10 190 €−14 915 €1 810 €−2 854 €2 798 €−9 338 €28 889 €−787 €
Aktíva spolu124 414 €79 868 €87 353 €102 904 €110 154 €132 309 €96 481 €130 852 €76 427 €84 909 €12 549 €82 339 €4 425 €
Vlastné imanie4 626 €5 261 €−3 914 €−13 917 €−2 443 €413 €10 604 €25 519 €23 709 €26 562 €−9 338 €33 102 €4 213 €
Podané27. 5. 202618. 6. 20254. 3. 20241. 3. 202328. 2. 202212. 3. 202119. 3. 202027. 3. 201925. 3. 201826. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
606. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023879924
platiteľ od 1. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
D. Michaelliho 3935/11, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 60329/L
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamná a propagačná činnosťod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Poskytnutie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prevádzkovanie zariadenia čerpacej staniceod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025606. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 9. 2025Presun sídlaD. Michaelliho 3935/11 Martinpredtým 26 Turčiansky Peter
  3. 2. 9. 2025Nový spoločníkAlexandra Buryáneková, podiel 70 %
  4. 1. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023879924
  5. 2. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47458445

TANKEN, s.r.o. – tržby 348 tis. € – IČO 47458445