SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51312271

ČJK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2018
IČO
51312271
DIČ
2120670992
Sídlo
Jilemnického 4007/53, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMário Mráz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ČJK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 25. 1. 2018. Vo vedení firmy: Mário Mráz. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € (+31,0 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať926. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
+31 %
Od 2018
+1591 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2018—2019+177 %2020+149 %2021+32 %2022−8 %2023+17 %2024+31 %2025+31 %
  • Najlepší rok
    2019, +177 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    −25,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,9 %
    −112,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby217 946 €166 328 €127 214 €108 288 €117 504 €88 766 €35 713 €12 891 €
Výsledok hospodárenia1 716 €12 323 €−8 905 €−41 370 €−25 059 €−452 €−3 653 €−20 255 €
Aktíva spolu191 137 €45 943 €−38 135 €−28 697 €3 333 €7 250 €3 984 €2 323 €
Vlastné imanie181 783 €−8 015 €−94 692 €−85 788 €−44 418 €−19 360 €−18 908 €−15 255 €
Podané29. 4. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202321. 6. 202229. 6. 20211. 11. 202030. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
926. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120670992
platiteľ od 1. 3. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jilemnického 4007/53, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69303/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Výroba nápojovod 2018
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2018
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025926. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120670992
  3. 25. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51312271

ČJK s.r.o. – tržby 218 tis. € – IČO 51312271