SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47513373

IT SERVIS SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2013
IČO
47513373
DIČ
2023921603
Sídlo
Muškátová 8, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIvan Šemetka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT SERVIS SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 30. 10. 2013. Vo vedení firmy: Ivan Šemetka. V roku 2025 mala firma tržby 306 tis. € (+14,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať359. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
306 tis. €
Za rok
+14 %
0200 tis.400 tis.2013—2014×11,52015+8 %2016+21 %2017+9 %2018+35 %2019+20 %2020+11 %2021+1 %2022+3 %2023−8 %2024+12 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2014, ×11,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,4 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,1 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby305 635 €267 716 €240 053 €261 603 €254 744 €252 176 €227 660 €189 023 €140 187 €128 397 €105 908 €98 406 €8 577 €
Výsledok hospodárenia8 405 €6 648 €13 162 €16 824 €21 508 €40 728 €19 631 €8 816 €7 546 €7 416 €7 879 €8 584 €1 233 €
Aktíva spolu347 678 €307 558 €190 554 €235 084 €197 721 €168 895 €156 818 €117 292 €84 750 €68 155 €43 463 €51 305 €15 865 €
Vlastné imanie173 379 €164 976 €158 327 €145 165 €128 341 €106 833 €66 105 €46 474 €37 657 €30 111 €22 695 €14 817 €6 233 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202530. 6. 202427. 6. 202419. 5. 20224. 3. 202130. 6. 202029. 3. 201921. 3. 201828. 3. 201710. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
359. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023921603
platiteľ od 27. 12. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátová 8, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 10. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 93758/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Prenájom nehnuteľnosti spojení s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 51 tis. € · posledná 30. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Gymnázium, Senecká 2, PezinokZmluva o poskytovaní servisu a správy IKT—30. 8. 2026
  • Stredná odborná škola vinársko - ovocinárska, Kostolná 3, ModraZmluva o poskytovaní servisu a správy informačno-komunikačných technológií—22. 7. 2026
  • Gymnázium Karola Štúra, Nám. slobody 5, ModraZmluva o poskytovaní: Servisu a správy informačno-komunikačných technológií (SIKT)258 €9. 7. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PezinokDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy5 tis. €10. 4. 2026
  • Obec Slovenský GrobZmluva o poskytovaní: Servisu a správy informačno-komunikačných technológií (SIKT) a zabezpečovacieho systému120 €30. 3. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Hlavná 292/82, ViničnéZmluva o poskytovaní Servisu a správy informačno_komunikačných technológií (SIKT)—30. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PezinokDodatok ŠR—17. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PezinokDodatok ŠR—17. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025359. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 12. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023921603
  3. 30. 10. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47513373

IT SERVIS SK s. r. o. – tržby 306 tis. € – IČO 47513373