SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50530488

ru3ch interactive s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2016
IČO
50530488
DIČ
2120363278
Sídlo
Za panskou záhradou 6050/40, 902 03 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Rutrich

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ru3ch interactive s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 11. 10. 2016. Vo vedení firmy: Michal Rutrich. V roku 2025 mala firma tržby 204 tis. € (−5,4 %) a zisk 514 €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
204 tis. €
Za rok
−5 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017×14,72018+3 %2019+18 %2020−33 %2021+45 %2022+112 %2023+1 %2024+10 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2017, ×14,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    −15,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    −13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,7 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby204 328 €215 994 €195 551 €193 316 €91 148 €62 954 €93 612 €79 188 €77 058 €5 250 €
Výsledok hospodárenia514 €14 406 €12 983 €19 559 €10 452 €−1 305 €−97 €7 247 €22 465 €−4 €
Aktíva spolu102 195 €100 760 €88 852 €76 927 €51 817 €39 119 €44 457 €41 752 €45 337 €6 856 €
Vlastné imanie91 220 €90 707 €76 301 €63 317 €43 758 €33 306 €34 612 €34 708 €27 461 €4 996 €
Podané27. 6. 20266. 6. 202515. 6. 202415. 6. 202315. 6. 202231. 3. 202110. 3. 202017. 4. 201918. 9. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
515. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120363278
platiteľ od 1. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za panskou záhradou 6050/40, 902 03 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 10. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 114604/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2016
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025515. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120363278
  3. 11. 10. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50530488

ru3ch interactive s.r.o. – tržby 204 tis. € – IČO 50530488