SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47522097

Leaven s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47522097
DIČ
2023935452
Sídlo
Hrušková 7365/46, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Helena Kvasnicová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Leaven s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 19. 11. 2013. Vo vedení firmy: Helena Kvasnicová a Ondrej Kvasnica. V roku 2025 mala firma tržby 169 tis. € a zisk 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7. z 30 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
169 tis. €
Za rok
×19,5
0100 tis.200 tis.2013—2014×19,32015+41 %2016+6 %2017−42 %2018−15 %2019−77 %2020+263 %2021+7 %2022−90 %2023+71 %2024×11,62025×19,5
  • Najlepší rok
    2025, ×19,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    74,1 %
    +67,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,8 %
    +31,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,7 %
    −24,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby168 884 €8 642 €747 €436 €4 475 €4 171 €1 150 €5 008 €5 894 €10 109 €9 503 €6 762 €350 €
Výsledok hospodárenia51 120 €1 164 €−736 €−1 350 €216 €202 €−754 €156 €3 612 €3 535 €3 404 €3 404 €8 €
Aktíva spolu155 671 €91 235 €88 972 €88 680 €90 500 €90 850 €90 285 €89 981 €91 140 €91 855 €90 396 €89 636 €5 008 €
Vlastné imanie68 981 €17 861 €16 697 €17 433 €18 784 €18 568 €18 366 €19 120 €18 964 €15 352 €11 817 €8 412 €5 008 €
Podané10. 5. 202623. 2. 202531. 3. 202427. 2. 202321. 1. 202223. 3. 20219. 3. 202013. 3. 201928. 2. 201829. 3. 201714. 3. 201623. 3. 201524. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7. z 30 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
13 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023935452
platiteľ od 1. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrušková 7365/46, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94369/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1399 Výroba ostatného textilu i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného textilu i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1399), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257. z 30
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného textilu i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 10. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2026Presun sídlaHrušková 7365/46 Bratislava - mestská časť Račapredtým Slávičie údolie 104 Bratislava-Staré Mesto
  3. 31. 5. 2022Nový spoločníkIng. Pavol Kvasnica, podiel 50 %
  4. 31. 5. 2022Nový spoločníkIng. Helena Kvasnicová, podiel 50 %
  5. 1. 1. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023935452
  6. 19. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného textilu i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47522097

Leaven s. r. o. – tržby 169 tis. € – IČO 47522097