SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47534346

Audio Manor s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Rača · od 2013
IČO
47534346
DIČ
2023968628
Sídlo
Tbiliská 1, 831 06 Bratislava-Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Ladislav Kiprich

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Audio Manor s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Rača, v registri od 28. 11. 2013. Vo vedení firmy: Ladislav Kiprich. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (−5,4 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3668. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2014
+250 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+39 %2016−11 %2017+43 %2018−23 %2019+28 %2020−65 %2021×6,32022−25 %2023+11 %2024+12 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2021, ×6,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,6 %
    −11,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,9 %
    −29,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    25,0 %
    −23,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,9 %
    −6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 675 €43 006 €38 253 €34 394 €45 618 €7 248 €20 442 €15 987 €20 660 €14 456 €16 154 €11 606 €—
Výsledok hospodárenia10 432 €15 936 €7 416 €2 595 €8 154 €−4 828 €141 €1 042 €1 467 €1 399 €1 593 €1 606 €−202 €
Aktíva spolu41 648 €32 648 €29 342 €22 826 €17 555 €8 757 €14 120 €13 998 €13 050 €11 665 €9 116 €7 138 €4 798 €
Vlastné imanie38 784 €28 352 €26 490 €19 074 €15 362 €7 208 €12 036 €11 895 €10 853 €9 385 €7 985 €6 404 €4 798 €
Podané9. 3. 20266. 3. 202527. 3. 20249. 3. 20238. 3. 202211. 4. 20215. 3. 202013. 3. 201927. 3. 201816. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3668. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023968628
platiteľ od 23. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tbiliská 1, 831 06 Bratislava-Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 94747/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Rača.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2013
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 14. 7. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253668. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023968628
  3. 28. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47534346

Audio Manor s. r. o. – tržby 41 tis. € – IČO 47534346