SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50460102

GM transport s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Rača · od 2016

predtým GM TRANS s.r.o.

IČO
50460102
DIČ
2120336328
Sídlo
Oráčska 6959/29, 831 06 Bratislava-Rača
firmy v okolí

KonateľMartin Graclík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GM transport s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Rača, v registri od 18. 8. 2016. Vo vedení firmy: Martin Graclík. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (+54,5 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4008. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
+54 %
020 tis.40 tis.2017—2018+131 %2019+51 %2020−5 %2021−5 %2022+25 %2023−9 %2024−43 %2025+54 %
  • Najlepší rok
    2018, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    39,0 %
    +47,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    95,1 %
    +102,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,7 %
    −83,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby30 158 €19 522 €34 127 €37 329 €29 845 €31 381 €33 160 €22 018 €9 521 €—
Výsledok hospodárenia11 766 €−1 562 €7 804 €8 767 €4 160 €1 318 €−108 €−9 158 €−20 948 €−4 048 €
Aktíva spolu12 371 €20 081 €50 871 €44 014 €32 824 €27 425 €24 819 €25 342 €32 683 €39 905 €
Vlastné imanie7 951 €−3 815 €−2 253 €−10 057 €−18 824 €−22 984 €−24 302 €−24 194 €−15 036 €952 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202520. 3. 202429. 3. 202317. 2. 202223. 3. 202124. 2. 202026. 2. 201921. 3. 20182. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4008. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 3. 2026
IČ DPH
SK2120336328
platiteľ od 15. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Oráčska 6959/29, 831 06 Bratislava-Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113510/B
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GM TRANS s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Rača.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Kovoobrábanieod 2016
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254008. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 4. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 2. 2017Nový spoločníkMartin Graclík, podiel 100 %
  4. 25. 10. 2016Zmena obchodného menaGM transport s.r.o.predtým GM TRANS s.r.o.
  5. 18. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50460102

GM transport s.r.o. – tržby 30 tis. € – IČO 50460102