SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47554355

WATERMONT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smolinské · od 2013
IČO
47554355
DIČ
2023980596
Sídlo
908 42 Smolinské
firmy v okolí

KonateľPavol Okasa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WATERMONT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smolinské, v registri od 4. 12. 2013. Vo vedení firmy: Pavol Okasa. V roku 2025 mala firma tržby 169 tis. € (−13,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať73. z 255 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
169 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+325 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2021×4,92022+26 %2023−53 %2024+67 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2021, ×4,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,6 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,0 %
    +16,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,3 %
    −22,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby168 956 €194 219 €116 040 €246 000 €195 716 €——————39 765 €—
Výsledok hospodárenia4 292 €1 632 €796 €1 317 €582 €926 €707 €489 €−755 €4 703 €−7 196 €3 278 €−291 €
Aktíva spolu15 327 €14 135 €15 859 €14 511 €41 934 €38 282 €39 222 €36 440 €37 282 €32 189 €33 102 €41 628 €—
Vlastné imanie14 511 €10 219 €8 587 €7 791 €6 474 €6 372 €5 935 €5 228 €4 739 €5 494 €791 €7 987 €—
Podané27. 6. 202621. 6. 202526. 6. 202425. 6. 20233. 8. 202231. 8. 202130. 10. 20201. 7. 201930. 6. 201813. 8. 201729. 6. 201631. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
73. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023980596
platiteľ od 13. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
908 42 Smolinské
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33427/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
37000 Čistenie a odvod odpadových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smolinské.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2014
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2014
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhovod 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Čistenie a odvod odpadových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 37000), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202573. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (čistenie a odvod odpadových vôd).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023980596
  3. 4. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia čistenie a odvod odpadových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47554355

WATERMONT s.r.o. – tržby 169 tis. € – IČO 47554355