SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/57025614

RB-STARK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rosina · od 2025
IČO
57025614
DIČ
2122539573
Sídlo
013 22 Rosina
firmy v okolí

KonateľRoman Bajánek

Bez konkurzuBez dlhov

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RB-STARK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rosina, v registri od 13. 6. 2025. Vo vedení firmy: Roman Bajánek. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € a zisk 17 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

1 rok z účtovných závierok

RÚZ

Zverejnená je jedna závierka za rok 2025: tržby 172 667 €, výsledok 17 098 €.

Celý výkaz a originály závierok
2025
Tržby172 667 €
Výsledok hospodárenia17 098 €
Aktíva spolu169 028 €
Vlastné imanie22 098 €
Podané29. 6. 2026
Nesedí číslo alebo chýba rok?
73. z 256 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 1 rok čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122539573
platiteľ od 1. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
013 22 Rosina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2025
1 rok na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 87983/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
37000 Čistenie a odvod odpadových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rosina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2025
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2025
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Čistenie a odvod odpadových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 37000), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202573. z 256
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (čistenie a odvod odpadových vôd).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122539573
  3. 13. 6. 2025Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia čistenie a odvod odpadových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/57025614

RB-STARK s. r. o. – tržby 173 tis. € – IČO 57025614