SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47555653

MUDr. Margita Heglasová STOMATOLÓG s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raková · od 2013
IČO
47555653
DIČ
2023976130
Sídlo
Raková 894, 023 51 Raková
firmy v okolí

KonateľMUDr. Margita Heglasová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUDr. Margita Heglasová STOMATOLÓG s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raková, v registri od 18. 12. 2013. Vo vedení firmy: Margita Heglasová a Petra Repčáková. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (−11,5 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať970. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2014
+37 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+16 %2016+2 %2017−1 %2018+13 %2019+9 %2020−12 %2021+32 %2022−28 %2023+21 %2024+6 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    −8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,0 %
    −45,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,7 %
    −22,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,5 %
    +2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby109 182 €123 367 €116 184 €96 246 €133 018 €101 130 €115 270 €105 463 €93 737 €94 707 €92 793 €79 985 €—
Výsledok hospodárenia5 942 €17 246 €18 701 €23 627 €24 558 €23 904 €24 488 €19 201 €17 085 €16 967 €10 885 €3 914 €−540 €
Aktíva spolu43 496 €48 090 €55 664 €43 084 €45 199 €144 657 €105 752 €83 181 €70 554 €57 134 €38 197 €30 946 €4 460 €
Vlastné imanie19 788 €22 986 €33 068 €30 982 €30 298 €120 904 €97 000 €72 512 €53 311 €36 226 €19 259 €8 374 €4 460 €
Podané29. 3. 202630. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202030. 3. 201929. 3. 201829. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
970. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Raková 894, 023 51 Raková
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61418/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raková.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • vykonávanie mimoškoskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní zubný lekár, študijnom odbore zubné lekárstvo a v špecializačnom odbore stomatológia a certifikovanej pracovnej činnosti mukogingiválna chirurgiaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 25. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025970. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 1. 2023Nový člen vedeniaPetra Repčáková, konateľ
  3. 18. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47555653

MUDr. Margita Heglasová STOMATOLÓG s.r.o. – tržby 109 tis. € – IČO 47555653