SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47619031

MEDREAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2014
IČO
47619031
DIČ
2024005676
Sídlo
Dolné bašty 8833/14, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Tabaček, MPH

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDREAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 22. 1. 2014. Vo vedení firmy: Martin Tabaček, MPH. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (−77,5 %) a zisk 92 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať690. z 2 788 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
−77 %
Od 2014
+240 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+233 %2016−46 %2017−1 %2018+11 %2019+75 %2020+47 %2021+31 %2022+21 %2023−49 %2024+267 %2025−77 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +267 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    53,3 %
    +48,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,4 %
    +8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,0 %
    +14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,7 %
    −14,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby172 254 €763 931 €208 438 €406 104 €335 627 €256 947 €174 952 €100 162 €90 354 €91 632 €169 020 €50 723 €
Výsledok hospodárenia91 870 €34 023 €73 732 €29 822 €36 530 €−25 952 €37 509 €4 945 €−13 951 €4 545 €19 564 €8 391 €
Aktíva spolu417 122 €430 761 €347 501 €346 597 €415 769 €335 755 €407 177 €335 654 €229 523 €187 559 €63 053 €48 910 €
Vlastné imanie97 370 €39 523 €131 295 €101 433 €71 611 €35 080 €61 032 €23 523 €18 578 €34 999 €25 955 €13 391 €
Podané24. 6. 202617. 3. 202526. 2. 202413. 3. 202316. 3. 202222. 3. 202112. 2. 202012. 3. 201914. 3. 201828. 3. 201724. 3. 201629. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
690. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
25 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024005676
platiteľ od 10. 3. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolné bašty 8833/14, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 37976/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2026
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2026
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2026
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2026
  • Čistiace a upratovacie službyod 2026
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2026
  • Reklamné a marketingové službyod 2026
  • Počítačové službyod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 23. 5. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025690. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 2. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Tabaček MPH
  3. 24. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Martin Tabaček
  4. 13. 2. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Tabaček
  5. 12. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Martin Tabaček
  6. 4. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Tabaček
  7. 29. 11. 2018Nový spoločníkIng. Martin Tabaček, MPH, podiel 100 %
  8. 26. 10. 2018Nový člen vedeniaIng. Martin Tabaček, MPH, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47619031

MEDREAL, s.r.o. – tržby 172 tis. € – IČO 47619031