SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50379585

MapetE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2016
IČO
50379585
DIČ
2120298719
Sídlo
Pekárska 14, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIvan Reich

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MapetE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 16. 6. 2016. Vo vedení firmy: Ivan Reich. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+42,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať797. z 2 788 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+43 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018×4,22019−41 %2020×4,22021−44 %2022−38 %2023×5,12024+179 %2025+43 %
  • Najlepší rok
    2023, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,1 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,0 %
    +38,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby127 311 €89 159 €32 010 €6 234 €10 059 €17 944 €4 320 €7 261 €1 726 €—
Výsledok hospodárenia3 724 €2 232 €2 709 €−974 €−15 271 €−16 121 €−10 119 €453 €−2 474 €−1 263 €
Aktíva spolu30 699 €11 352 €44 275 €4 425 €2 215 €15 656 €24 369 €2 709 €2 186 €4 012 €
Vlastné imanie12 896 €9 172 €6 940 €−40 769 €−39 795 €−24 524 €−8 403 €1 716 €1 263 €3 737 €
Podané22. 3. 202615. 6. 202515. 9. 202429. 6. 20233. 3. 202217. 3. 202113. 3. 202018. 3. 20199. 3. 20186. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
797. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120298719
platiteľ od 5. 11. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pekárska 14, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 37914/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025797. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

56 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 56.

História zmien

Posledná zmena 12. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 12. 5. 2026Nový spoločníkIvan Reich, podiel 100 %
  2. 7. 5. 2026Nový člen vedeniaIvan Reich, konateľ
  3. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 5. 11. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120298719
  5. 28. 2. 2024Presun sídlaPekárska 14 Trnavapredtým Štúrova 423/1 Červeník
  6. 16. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50379585

MapetE s.r.o. – tržby 127 tis. € – IČO 50379585