SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47966459

impletion s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svederník · od 2014
IČO
47966459
DIČ
2024165264
Sídlo
Zárieč-Keblov 199, 013 32 Svederník
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Kopún

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

impletion s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svederník, v registri od 29. 11. 2014. Vo vedení firmy: Branislav Kopún. V roku 2025 mala firma tržby 206 tis. € (+59,6 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať404. z 2 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
206 tis. €
Za rok
+60 %
0200 tis.400 tis.2014—2015×9,42016+123 %2017+61 %2018+5 %2019−32 %2020−42 %2021−21 %2022+18 %2023+41 %2024−21 %2025+60 %
  • Najlepší rok
    2015, ×9,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,0 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,1 %
    −13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,2 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,0 %
    −8,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby206 017 €129 068 €163 400 €115 894 €98 606 €125 481 €216 538 €318 163 €302 406 €187 529 €84 162 €9 000 €
Výsledok hospodárenia18 588 €19 652 €9 883 €−8 901 €−26 146 €−28 650 €25 254 €19 144 €36 098 €29 908 €54 209 €6 767 €
Aktíva spolu108 276 €90 889 €54 965 €105 901 €119 533 €148 287 €174 299 €147 968 €132 339 €101 078 €86 292 €14 195 €
Vlastné imanie66 064 €47 477 €27 825 €71 706 €88 450 €117 821 €146 471 €121 217 €102 074 €95 883 €65 976 €11 767 €
Podané27. 3. 202628. 3. 202527. 3. 20249. 3. 202331. 3. 202231. 3. 20212. 9. 20201. 4. 201913. 3. 201828. 3. 201718. 3. 201618. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
404. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024165264
platiteľ od 1. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zárieč-Keblov 199, 013 32 Svederník
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2014
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 63031/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svederník.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Vydavateľská činnosťod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025404. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2024Presun sídlaZárieč-Keblov 199 Svederníkpredtým Závodská cesta 2945/38 Žilina
  3. 22. 9. 2018Presun sídlaZávodská cesta 2945/38 Žilinapredtým Dolné Rudiny 1 Žilina
  4. 1. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024165264
  5. 29. 11. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47966459

impletion s.r.o. – tržby 206 tis. € – IČO 47966459