SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48048658

Masters Capital Management s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015

predtým Xiao Ming Fu s.r.o.

IČO
48048658
DIČ
2120046929
Sídlo
Súkennícka 19058/1, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľAnatoliy Kovalenko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Masters Capital Management s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 27. 2. 2015. Vo vedení firmy: Anatoliy Kovalenko a Iryna Kovalenko. V roku 2025 mala firma tržby 336 tis. € (+1,5 %) a zisk 134 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať509. z 1 640 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
336 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2015
+1500 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+47 %2017+11 %2018−53 %2019+25 %2020×4,72021×4,82022−74 %2023−76 %2024×11,82025+2 %
  • Najlepší rok
    2024, ×11,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    39,8 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,2 %
    −4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,3 %
    +7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby336 001 €331 000 €28 000 €118 971 €458 713 €95 000 €20 002 €16 000 €34 285 €30 913 €21 000 €
Výsledok hospodárenia133 607 €119 886 €3 680 €79 332 €75 195 €78 594 €15 146 €10 924 €26 021 €23 191 €16 177 €
Aktíva spolu774 619 €545 174 €333 910 €609 672 €517 499 €188 353 €96 460 €81 314 €71 077 €47 461 €25 964 €
Vlastné imanie586 753 €453 147 €333 260 €329 580 €250 249 €175 053 €96 460 €81 314 €70 390 €44 369 €21 177 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20253. 9. 20248. 3. 20239. 5. 202230. 6. 202114. 7. 202029. 6. 201923. 5. 20189. 3. 201722. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
509. z 1 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
36 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120046929
platiteľ od 13. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Súkennícka 19058/1, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102665/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Xiao Ming Fu s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinskej činnostiod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Počítačové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025509. z 1 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

58 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 58.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2026Nový člen vedeniaIryna Kovalenko, konateľ
  3. 7. 4. 2021Nový spoločníkAnatoliy Kovalenko, podiel 100 %
  4. 22. 3. 2021Nový člen vedeniaAnatoliy Kovalenko, konateľ
  5. 13. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120046929
  6. 27. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48048658

Masters Capital Management s.r.o. – tržby 336 tis. € – IČO 48048658