SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48068209

Králikovci, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tesárske Mlyňany · od 2015
IČO
48068209
DIČ
2120037370
Sídlo
Štefana Moysesa 810/46A, 951 76 Tesárske Mlyňany
firmy v okolí

KonateľMgr. Pavol Králik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Králikovci, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tesárske Mlyňany, v registri od 12. 3. 2015. Vo vedení firmy: Pavol Králik. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať558. z 693 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
+75 %
Od 2015
−45 %
010 tis.20 tis.30 tis.2015—2016+1 %2017−39 %2018+6 %2019−29 %2020−76 %2021+126 %2022×4,32023−39 %2024−52 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    81,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,0 %
    +81,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    43,3 %
    +77,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby12 138 €6 940 €14 513 €23 751 €5 583 €2 465 €10 150 €14 235 €13 474 €22 101 €21 985 €
Výsledok hospodárenia9 947 €−4 405 €513 €13 043 €1 154 €−675 €830 €865 €−329 €2 465 €10 101 €
Aktíva spolu22 947 €13 068 €31 990 €33 756 €18 440 €16 691 €19 371 €18 502 €25 728 €32 678 €31 466 €
Vlastné imanie22 103 €12 157 €31 271 €30 758 €17 716 €16 562 €18 932 €18 102 €17 237 €17 566 €15 101 €
Podané28. 2. 202627. 2. 202531. 1. 202412. 3. 20234. 2. 202217. 3. 202113. 2. 20203. 3. 201923. 2. 201827. 2. 201722. 1. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
558. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefana Moysesa 810/46A, 951 76 Tesárske Mlyňany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 38518/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tesárske Mlyňany.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025558. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48068209

Králikovci, s.r.o. – tržby 12 tis. € – IČO 48068209