SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48079162

4 ESTATES GROUP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2015

predtým AEA play, s.r.o.

IČO
48079162
DIČ
2120043981
Sídlo
Kremnička 53, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľPavol Michalko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

4 ESTATES GROUP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 11. 3. 2015. Vo vedení firmy: Pavol Michalko. V roku 2025 mala firma tržby 799 tis. € (−1,2 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať605. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
799 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2015
+2356 %
0500 tis.1 mil.2015—2016+27 %2017+15 %2018−2 %2019+71 %2020−98 %2021×10,92022×28,82023+56 %2024+20 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2022, ×28,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,9 %
    −27,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,4 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,2 %
    −2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby799 381 €808 891 €672 994 €431 598 €15 000 €1 377 €79 451 €46 425 €47 553 €41 261 €32 550 €
Výsledok hospodárenia12 532 €22 913 €20 950 €20 988 €−16 069 €−13 070 €3 048 €858 €1 253 €1 066 €523 €
Aktíva spolu232 934 €202 055 €119 299 €144 631 €4 039 €31 494 €45 085 €17 257 €27 824 €30 573 €33 707 €
Vlastné imanie59 990 €47 458 €24 545 €3 595 €−17 392 €−1 323 €11 747 €8 700 €7 842 €6 589 €5 523 €
Podané19. 2. 20261. 4. 202513. 3. 202428. 4. 20232. 3. 202231. 5. 20212. 7. 202014. 6. 201929. 5. 20181. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
605. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120043981
platiteľ od 4. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kremnička 53, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 27835/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AEA play, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Faktoring a forfaitingod 2015
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2015
  • Finančný leasingod 2015
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025605. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2023Presun sídlaKremnička 53 Banská Bystricapredtým Sládkovičova 6014/29 Banská Bystrica
  3. 1. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodPavol Michalko
  4. 29. 7. 2022Presun sídlaSládkovičova 6014/29 Banská Bystricapredtým Zvolenská cesta 46 Banská Bystrica
  5. 4. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120043981
  6. 16. 2. 2022Zmena obchodného mena4 ESTATES GROUP s. r. o.predtým AEA play, s.r.o.
  7. 16. 2. 2022Presun sídlaZvolenská cesta 46 Banská Bystricapredtým M. Rázusa 1400/32 Banská Bystrica
  8. 24. 1. 2022Nový člen vedeniaPavol Michalko, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48079162

4 ESTATES GROUP s. r. o. – tržby 799 tis. € – IČO 48079162