SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48093009

Rhiag Services Slovakia s.r.o.

Zaniknutá 5. 2. 2020Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48093009
Sídlo
Tichá 45, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rhiag Services Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 4. 2015 do 5. 2. 2020. V roku 2018 mala firma tržby 5,2 mil. € (+14,5 %) a zisk 226 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 20. 2. 2020
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2018
5,2 mil. €
Za rok
+14 %
Od 2015
+3364 %
02 mil.4 mil.6 mil.2015—2016×21,42017+41 %2018+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +226,0 %
  • Najlepší rok
    2016, ×21,4

Ukazovatele 2018

  • Marža
    4,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,3 %
    −66,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,9 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,6 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2018201720162015
Tržby5 196 045 €4 538 768 €3 209 045 €150 000 €
Výsledok hospodárenia226 180 €229 428 €189 661 €−234 592 €
Aktíva spolu2 536 624 €1 933 548 €1 884 420 €1 163 341 €
Vlastné imanie416 177 €189 497 €−39 931 €−229 592 €
Podané1. 4. 20192. 4. 201829. 3. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2120053881
platiteľ od 1. 8. 2015

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tichá 45, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
2. 4. 2015 – 5. 2. 2020
4 roky činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Bratislava I · oddiel Sro, vložka 103362/B
Hlavná činnosť
52100 Skladovanie a uskladňovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 ukončených činností · 2. 4. 2015 – 4. 2. 2020

  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • počítačové služby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • skladovanie
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skladovanie a uskladňovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52100), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2020 · 5 záznamov

  1. 20. 2. 2020Zrušená registrácia DPH
  2. 5. 2. 2020Zánik
  3. 1. 4. 2019Podaná účtovná závierkaza rok 2018
  4. 1. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120053881
  5. 2. 4. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skladovanie a uskladňovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48093009

Rhiag Services Slovakia s.r.o. – tržby 5,2 mil. € – IČO 48093009