SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48217760

pB-kluby, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2015
IČO
48217760
DIČ
2120093580
Sídlo
Hviezdoslavova 145/21, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Kristína Škrabáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

pB-kluby, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 1. 7. 2015. Vo vedení firmy: Kristína Škrabáková. V roku 2025 mala firma tržby 362 tis. € (−12,1 %) a stratu 77 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať58. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
362 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2015
+1263 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+111 %2017+35 %2018+42 %2019+28 %2020+26 %2021−3 %2022+70 %2023+26 %2024+15 %2025−12 %
  • Najlepší rok
    2016, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -21,2 %
    −13,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby361 753 €411 616 €359 223 €285 251 €167 541 €172 385 €136 703 €107 096 €75 529 €55 966 €26 533 €
Výsledok hospodárenia−76 710 €−33 714 €−7 384 €13 223 €−17 903 €−14 224 €−6 293 €7 096 €9 502 €−33 342 €−22 056 €
Aktíva spolu−26 714 €30 946 €42 941 €50 754 €41 060 €86 484 €81 811 €64 749 €46 899 €37 671 €26 568 €
Vlastné imanie−177 320 €−100 610 €−66 896 €−59 542 €−72 666 €−54 763 €−39 822 €−33 529 €−40 625 €−50 398 €−17 056 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202030. 6. 201928. 6. 201830. 6. 201729. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
58. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120093580
platiteľ od 8. 9. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 145/21, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 31804/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 22. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202558. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 2. 2025Nový člen vedeniaIng. Kristína Škrabáková, konateľ
  3. 8. 9. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120093580
  4. 1. 7. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48217760

pB-kluby, s.r.o. – tržby 362 tis. € – IČO 48217760