SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56280882

Furdy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Modrý Kameň · od 2024
IČO
56280882
DIČ
2122262252
Sídlo
Zvolenská 243/94, 992 01 Modrý Kameň
firmy v okolí

KonateľMarek Hárendácsik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Furdy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modrý Kameň, v registri od 23. 5. 2024. Vo vedení firmy: Marek Hárendácsik. V roku 2025 mala firma tržby 365 tis. € (+259,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať56. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
365 tis. €
Za rok
+259 %
Od 2024
+259 %
0200 tis.400 tis.2024—2025+259 %
  • Najlepší rok
    2025, +259 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,8 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby364 846 €101 576 €
Výsledok hospodárenia7 769 €3 161 €
Aktíva spolu93 181 €27 356 €
Vlastné imanie30 931 €8 161 €
Podané5. 2. 20266. 5. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
56. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122262252
platiteľ od 1. 12. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zvolenská 243/94, 992 01 Modrý Kameň
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 5. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 49375/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Modrý Kameň.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 314 € · posledná 21. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Gymnázium Augusta Horislava Škultétyho, Obchodná akadémia a Stredná odborná školaZmluva o poskytovaní praktiackého vyučovania pre žiakov stredných odborných škôl č. 22/2025—21. 5. 2026
  • Mesto Veľký Krtíš, J.A.Komenského 3Zmluva o refundácii nákladov za spotrebovanú elektrickú energiu—20. 4. 2026
  • Gymnázium Augusta Horislava Škultétyho, Obchodná akadémia a Stredná odborná školaZmluva o poskytovaní praktického vyučovania pre žiakov stredných odborných škôl č. 14/2025—5. 11. 2025
  • Stredná odborná škola, Poľná 10, Veľký KrtíšZmluva o nájme nebytových priestorov - školský bufet314 €14. 8. 2025
  • Spojená školaZmluva o poskytovaní praktického vyučovania pre žiakov stredných odborných škôl č. 4/2025—2. 6. 2025
  • Spojená školaZmluva o poskytovaní praktického vyučovania pre žiakov stredných odborných škôl č. 1/2025—4. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202556. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122262252
  3. 23. 5. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56280882

Furdy s. r. o. – tržby 365 tis. € – IČO 56280882