SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48295019

Pre-Tech Industries, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2015
IČO
48295019
DIČ
2120138757
Sídlo
Čajkovského 6333/46, 917 08 Trnava
firmy v okolí

KonateľVlastimil Kovařík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pre-Tech Industries, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 18. 9. 2015. Vo vedení firmy: Vlastimil Kovařík. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (−0,9 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať619. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
−1 %
050 tis.100 tis.150 tis.2015—2016×85,92017+130 %2018+23 %2019−31 %2020−18 %2021+8 %2022−40 %2023+48 %2024+25 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2016, ×85,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,4 %
    +17,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    89,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    49,0 %
    +14,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,2 %
    −44,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby99 334 €100 242 €79 953 €53 986 €90 729 €84 228 €102 617 €147 879 €120 262 €52 256 €608 €
Výsledok hospodárenia28 176 €11 385 €−3 590 €−3 079 €−6 517 €−28 320 €10 933 €34 937 €15 050 €−18 898 €−16 755 €
Aktíva spolu57 444 €32 934 €24 196 €36 182 €43 118 €68 475 €93 493 €107 302 €128 128 €110 448 €61 245 €
Vlastné imanie31 480 €3 304 €−8 081 €−4 491 €−1 411 €5 106 €33 426 €22 493 €−12 444 €−30 653 €−11 755 €
Podané25. 2. 202618. 3. 202528. 6. 202428. 3. 202331. 3. 202226. 6. 20217. 3. 202018. 3. 201930. 5. 201830. 10. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
619. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120138757
platiteľ od 1. 11. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čajkovského 6333/46, 917 08 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 36377/T
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Programovanie CNC strojovod 2015
  • Sprostredkovateľská činnost v oblasti obchoduod 2015
  • Sprostredkovateľská činnost v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnost v oblasti výrobyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 9. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025619. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 2. 2023Nový spoločníkVlastimil Kovařík, podiel 100 %
  3. 1. 11. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120138757
  4. 18. 9. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48295019

Pre-Tech Industries, s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 48295019