SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50046829

Anka mlyn s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2015
IČO
50046829
DIČ
2120161065
Sídlo
Bajkalská 7085/32, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMartin Murcko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Anka mlyn s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 24. 11. 2015. Vo vedení firmy: Martin Murcko. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+17,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať746. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2021
+272 %
025 tis.50 tis.75 tis.2021—2022+89 %2023+9 %2024+54 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2022, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    31,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby70 368 €59 804 €38 735 €35 684 €18 922 €——————
Výsledok hospodárenia4 256 €−477 €−2 576 €5 252 €459 €−2 576 €−1 546 €−7 352 €−2 786 €−10 172 €−1 138 €
Aktíva spolu13 551 €9 723 €11 647 €11 768 €6 182 €4 760 €5 208 €7 072 €5 791 €4 032 €3 862 €
Vlastné imanie9 295 €5 038 €5 515 €8 090 €2 837 €878 €3 454 €−2 352 €2 214 €−6 310 €3 862 €
Podané20. 2. 202625. 2. 202517. 3. 202430. 4. 202312. 5. 20222. 3. 20215. 5. 202011. 6. 201918. 6. 201818. 6. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
746. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120161065
platiteľ od 1. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bajkalská 7085/32, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32166/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

51 zapísaných činností

  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2015
  • Donášková službaod 2015
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 7. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025746. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120161065
  3. 7. 7. 2021Nový spoločníkMartin Murcko, podiel 100 %
  4. 17. 6. 2021Nový člen vedeniaMartin Murcko, konateľ
  5. 24. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50046829

Anka mlyn s.r.o. – tržby 70 tis. € – IČO 50046829