SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50051105

MATTIZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2015
IČO
50051105
DIČ
2120158458
Sídlo
Bajkalská 7085/32, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľMartin Murcko

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MATTIZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 24. 11. 2015. Vo vedení firmy: Martin Murcko. V roku 2025 mala firma tržby 69 tis. € (−1,8 %) a zisk 214 €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
69 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2021
+237 %
025 tis.50 tis.75 tis.2021—2022+85 %2023+57 %2024+19 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2022, +85 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −7,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −44,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −31,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,7 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby68 939 €70 204 €59 222 €37 840 €20 447 €——————
Výsledok hospodárenia214 €5 099 €4 807 €−6 481 €−5 414 €−10 095 €−6 369 €−4 853 €−15 671 €−14 703 €−1 277 €
Aktíva spolu15 376 €15 637 €12 114 €10 735 €15 471 €10 104 €8 998 €5 243 €4 611 €3 775 €5 409 €
Vlastné imanie11 120 €10 906 €5 807 €−1 481 €−414 €−5 095 €−1 369 €147 €−10 671 €−10 980 €3 723 €
Podané22. 2. 202615. 3. 20258. 3. 202416. 5. 202311. 5. 202220. 5. 202122. 5. 202016. 6. 201918. 6. 20189. 6. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
754. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120158458
platiteľ od 1. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bajkalská 7085/32, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32161/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 7. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025754. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120158458
  3. 24. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50051105

MATTIZ s.r.o. – tržby 69 tis. € – IČO 50051105