SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50069349

SERVUS SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50069349
DIČ
2120193724
Sídlo
Stará Vajnorská 13356 /17/E, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľHui Qi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SERVUS SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 23. 1. 2016. Vo vedení firmy: Hui Qi. V roku 2025 mala firma tržby 181 tis. € (+6,7 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať283. z 833 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
181 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2019
+1195 %
0100 tis.200 tis.2019—2020−20 %2021×4,62022+87 %2023+33 %2024+32 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2021, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    7,9 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,0 %
    −7,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby181 243 €169 872 €128 616 €96 830 €51 856 €11 200 €14 000 €———
Výsledok hospodárenia9 802 €−2 448 €−3 025 €−7 777 €82 €30 €47 €—−480 €—
Aktíva spolu124 521 €125 560 €166 709 €175 628 €14 250 €4 610 €4 580 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie1 233 €−8 569 €−6 122 €−3 097 €4 679 €4 597 €4 567 €4 520 €4 520 €5 000 €
Podané29. 6. 202617. 6. 20254. 4. 202529. 6. 202329. 6. 202229. 6. 20211. 11. 20201. 7. 201927. 6. 20182. 5. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
283. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120193724
platiteľ od 21. 1. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 13356 /17/E, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108519/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025283. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 5. 8. 2026Nový spoločníkHui Qi, podiel 100 %
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 21. 1. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120193724
  4. 23. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50069349

SERVUS SK, s. r. o. – tržby 181 tis. € – IČO 50069349