SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50819160

Gonnsuke Ramen s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
50819160
DIČ
2120521370
Sídlo
Kominárska 1, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľPeter Balázsy+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gonnsuke Ramen s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 25. 4. 2017. Vo vedení firmy: Peter Balázsy a Peter Bohov. V roku 2025 mala firma tržby 141 tis. € (−4,8 %) a stratu 78 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať315. z 833 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
141 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2017
+19 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2017—2018+52 %2019+34 %2020−20 %2021+112 %2022−49 %2023−0 %2024−28 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +112 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -55,6 %
    −36,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -114,9 %
    −105,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    226,7 %
    +110,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby141 169 €148 297 €207 135 €208 014 €411 267 €193 676 €242 862 €180 577 €118 498 €
Výsledok hospodárenia−78 420 €−28 824 €−1 290 €−17 106 €36 802 €−49 400 €1 580 €−1 273 €−5 130 €
Aktíva spolu68 260 €318 883 €414 372 €208 299 €177 255 €124 905 €68 866 €28 939 €51 182 €
Vlastné imanie−86 514 €−52 580 €−14 399 €−36 134 €16 785 €−48 931 €2 233 €−874 €−130 €
Podané29. 6. 202627. 6. 20251. 7. 202427. 6. 202312. 4. 202226. 6. 202130. 9. 20201. 7. 201914. 1. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
315. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120521370
platiteľ od 20. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kominárska 1, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 119212/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2017
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2017
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 12 tis. € · posledná 19. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5586 tis. €19. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5586 tis. €14. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025315. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120521370
  3. 25. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50819160

Gonnsuke Ramen s.r.o. – tržby 141 tis. € – IČO 50819160