SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50241222

Develop & Partners s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016

predtým Rosinský Vŕšok s.r.o.

IČO
50241222
DIČ
2120251903
Sídlo
Hálkova 2761/33, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMartin Štrbák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Develop & Partners s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 18. 3. 2016. Vo vedení firmy: Martin Štrbák. V roku 2025 mala firma stratu 681 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−681 €
Za rok
strata
Od 2016
−106 %
−200 tis.−100 tis.0100 tis.2016—2017+84 %2018strata2019strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 9
  • Najlepší rok
    2017, +84 %
  • Najslabší rok
    2021, strata 163 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,7 %
    +62,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    +52,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,8 %
    +4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212019201820172016
Tržby—486 333 €——36 000 €——135 616 €14 600 €
Výsledok hospodárenia−681 €−60 469 €−946 €−447 €−163 023 €−13 336 €−118 €19 848 €10 803 €
Aktíva spolu119 160 €114 136 €289 164 €285 445 €286 384 €328 233 €341 568 €345 493 €291 700 €
Vlastné imanie94 354 €95 035 €155 504 €156 450 €156 897 €320 009 €333 344 €333 462 €15 803 €
Podané30. 3. 202630. 6. 202529. 6. 202420. 6. 202321. 6. 20222. 7. 20201. 7. 201930. 6. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120251903
platiteľ od 6. 2. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hálkova 2761/33, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65316/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Rosinský Vŕšok s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

10 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 10 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Verejné obstarávanieod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

76 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 76.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120251903
  3. 13. 10. 2017Presun sídlaHálkova 2761/33 Žilinapredtým Andreja Kmeťa 310/28 Žilina
  4. 23. 12. 2016Zmena obchodného menaDevelop & Partners s.r.o.predtým Rosinský Vŕšok s.r.o.
  5. 30. 11. 2016Nový člen vedeniaMartin Štrbák, konateľ
  6. 18. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50241222

Develop & Partners s.r.o. – strata 681 € – IČO 50241222