SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50299999

P&S-STAV s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým B&D corp s. r. o.

IČO
50299999
DIČ
2120305077
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľPavol Ščuka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P&S-STAV s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 28. 4. 2016. Vo vedení firmy: Pavol Ščuka. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať385. z 550 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
×38,8
010 tis.20 tis.30 tis.2020—2021×242022+11 %2023−98 %2025×38,8
  • Najlepší rok
    2025, ×38,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,4 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520232022202120202016
Tržby21 553 €555 €26 940 €24 185 €1 008 €—
Výsledok hospodárenia2 671 €−728 €−1 458 €5 536 €857 €−260 €
Aktíva spolu8 328 €9 262 €10 484 €12 983 €6 008 €4 740 €
Vlastné imanie7 671 €9 207 €9 935 €11 393 €5 857 €4 740 €
Podané30. 6. 20268. 8. 202430. 6. 202314. 6. 202229. 6. 202131. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
385. z 550 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budatínska 3230/16A, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110996/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74100 Špecializované dizajnérske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
B&D corp s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Fotografické službyod 2016
  • Dizajnérske činnostiod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované dizajnérske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025385. z 550
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované dizajnérske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

288 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 288.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2025Zmena obchodného menaP&S-STAV s. r. o.predtým B&D corp s. r. o.
  3. 5. 11. 2025Presun sídlaBudatínska 3230/16A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Vavilovova 1180/6 Bratislava - mestská časť Petržalka
  4. 5. 11. 2025Nový spoločníkPavol Ščuka, podiel 100 %
  5. 30. 5. 2025Nový člen vedeniaPavol Ščuka, konateľ
  6. 28. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované dizajnérske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50299999

P&S-STAV s. r. o. – tržby 22 tis. € – IČO 50299999