SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50482904

TPM Corporation s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50482904
DIČ
2120366303
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľJozef Mitter

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TPM Corporation s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 22. 9. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Mitter. V roku 2021 mala firma tržby 503 € (−96,5 %) a zisk 7 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať118. z 121 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2021
503 €
Za rok
−97 %
010 tis.20 tis.2016—2017+236 %2018−10 %2020−12 %2021−97 %
  • Najlepší rok
    2017, +236 %

Ukazovatele 2021

  • ROE
    0,1 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    −49,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202120202019201820172016
Tržby503 €14 524 €—16 495 €18 350 €5 454 €
Výsledok hospodárenia7 €787 €678 €1 881 €1 820 €523 €
Aktíva spolu10 248 €22 143 €21 998 €17 327 €19 231 €5 848 €
Vlastné imanie10 027 €10 807 €10 020 €9 341 €7 461 €5 523 €
Podané10. 8. 20226. 5. 202111. 3. 202024. 6. 201926. 6. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
118. z 121 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 9. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 160154/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

13 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 13 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2021118. z 121
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2021 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 286 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 286.

História zmien

Posledná zmena 10. 8. 2022 · 5 záznamov

  1. 10. 8. 2022Podaná účtovná závierkaza rok 2021
  2. 2. 4. 2022Presun sídlaRačianska 88 B Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Kukučínova 763/13 Žiar nad Hronom
  3. 2. 4. 2022Nový spoločníkVuno s. r. o., podiel 100 %
  4. 10. 1. 2022Nový člen vedeniaJozef Mitter, konateľ
  5. 22. 9. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50482904

TPM Corporation s.r.o. – tržby 503 € – IČO 50482904