SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54100747

Danubia Support s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým Skyler s. r. o.

IČO
54100747
DIČ
2121569769
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľVladimír Tužinský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Danubia Support s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 29. 9. 2021. Vo vedení firmy: Vladimír Tužinský. V roku 2025 mala firma tržby 427 € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8146. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
427 €
Za rok
−86 %
01 tis.2 tis.3 tis.2022—2023+13 %2024+20 %2025−86 %
  • Najlepší rok
    2024, +20 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby427 €2 974 €2 473 €2 189 €—
Výsledok hospodárenia−1 644 €466 €872 €1 012 €0 €
Aktíva spolu6 046 €7 690 €7 077 €6 190 €5 000 €
Vlastné imanie5 706 €7 350 €6 884 €6 012 €5 000 €
Podané8. 6. 202619. 6. 202518. 6. 202429. 6. 202330. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8146. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 158483/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Skyler s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258146. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 286 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 286.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 12. 2021Zmena obchodného menaDanubia Support s. r. o.predtým Skyler s. r. o.
  3. 7. 12. 2021Presun sídlaRačianska 88 B Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Dopravná 9 Levice
  4. 7. 12. 2021Nový spoločníkDANUBIASOFT s. r. o., podiel 100 %
  5. 25. 11. 2021Nový člen vedeniaVladimír Tužinský, konateľ
  6. 29. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54100747

Danubia Support s. r. o. – tržby 427 € – IČO 54100747