SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51265893

LO.3, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svinná · od 2018
IČO
51265893
DIČ
2120657055
Sídlo
913 24 Svinná
firmy v okolí

KonateľIng. Igor Lobôtka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LO.3, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svinná, v registri od 1. 1. 2018. Vo vedení firmy: Igor Lobôtka. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 933 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2197. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
−43 %
05 tis.10 tis.15 tis.2018—2019+241 %2020−66 %2021−22 %2022+13 %2023+89 %2024+48 %2025−43 %
  • Najlepší rok
    2019, +241 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby5 240 €9 175 €6 210 €3 279 €2 910 €3 708 €10 980 €3 223 €
Výsledok hospodárenia933 €5 235 €3 318 €−86 €−3 279 €−2 977 €1 354 €−4 612 €
Aktíva spolu6 967 €5 789 €641 €640 €1 355 €13 195 €16 177 €14 573 €
Vlastné imanie4 886 €3 953 €−1 283 €−4 600 €−4 515 €−1 235 €1 742 €388 €
Podané11. 3. 202626. 2. 202530. 5. 20249. 6. 20238. 6. 202229. 3. 20212. 11. 202031. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2197. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
913 24 Svinná
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 35767/R
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svinná.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252197. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51265893

LO.3, s. r. o. – tržby 5 tis. € – IČO 51265893