SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51269708

pregast s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2018
IČO
51269708
DIČ
2120655515
Sídlo
Palackého 29, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľPeter Hanáček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

pregast s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 1. 2018. Vo vedení firmy: Peter Hanáček a Marián Šorec. V roku 2025 mala firma tržby 158 tis. € (−10,3 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1153. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
158 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2018
+83 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+13 %2020−71 %2021+3 %2022+166 %2023+90 %2024+20 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +166 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    −9,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,5 %
    −47,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,5 %
    −22,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,3 %
    −13,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby158 306 €176 410 €146 840 €77 126 €28 963 €28 007 €97 183 €86 328 €
Výsledok hospodárenia9 549 €27 742 €22 368 €−26 264 €7 098 €−23 224 €−10 164 €−2 137 €
Aktíva spolu76 365 €78 411 €50 158 €19 220 €14 199 €20 173 €46 230 €40 129 €
Vlastné imanie51 699 €42 150 €14 408 €−4 474 €−19 476 €−30 525 €−7 301 €2 863 €
Podané4. 5. 20264. 5. 20259. 5. 202426. 4. 20232. 6. 20224. 3. 20217. 3. 202023. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1153. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120655515
platiteľ od 1. 2. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palackého 29, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 35775/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Služby požičovníod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských udalostiachod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 150 tis. € · posledná 14. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o.Rámcová zmluva na poskytovanie služieb cateringu80 tis. €14. 5. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251153. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120655515
  3. 1. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51269708

pregast s. r. o. – tržby 158 tis. € – IČO 51269708